KONST / Litografier / Färglitografi 13207169
nr 1320 7169
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/340. Motivet: 38x45
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:50:44
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg